Свинцево-кислотні

Показати:
Сортування:
Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 9Ah 6-DZM-9 Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 9Ah 6-DZM-9
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-9 12В 9Агод тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспортупристосований до глибоких розрядіввідрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення,  які ма..
1044 грн.
 Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 12Ah LP 6-DZM-12  Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 12Ah LP 6-DZM-12
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-12 12V 12Ah тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспорту пристосований до глибоких розрядів відрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення,  які..
1211 грн.
Тяговий свинцево-кислотний акумулятор 12V 20Ah LP 6-DZM-20 Тяговий свинцево-кислотний акумулятор 12V 20Ah LP 6-DZM-20
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-20 12V 20Ah тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспортупристосований до глибоких розрядіввідрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення, які мають ме..
1833 грн.

Свинцево-кислотні акумулятори для електровелосипедів

Якщо для свого електровелосипеда ви вирішили купити свинцево кислотний акумулятор, хочемо ознайомити вас з його особливостями. Основа роботи свинцево-кислотних батарей для велосипеда – перетворення хімічної в електричну енергію. Не можна назвати свинцеві акумулятори дуже довговічними. Середній термін життя – близько 300 зарядок, але зазвичай після сотої зменшується запас ходу на одній зарядці.

Переваги свинцево-кислотних акумуляторів для електровелосипедів

Тяговий свинцево-кислотний акумулятор для електровелосипеда відрізняє висока вихідна потужність і низькі ціни, що і привертає до них покупців. Літієві акумулятори зазвичай не витримують надто великого струму. Свинцеві ж, з іншого боку, з легкістю можуть. Якщо ви плануєте придбати електровелосипед дуже високої потужності, свинцево-кислотні акумулятори можуть бути для вас хорошим варіантом.

Свинцево-кислотні акумулятори можуть використовуватися при досить високих і низьких температурах повітря. Вони відрізняються високою працездатністю навіть при морозі.

Недоліки свинцево-кислотних акумуляторів

Є у свинцевих акумуляторів для електровелосипедів і ряд недоліків.

  • Вага. Вони набагато важче, ніж літій-іонні акумулятори, як неважко здогадатися через свинець. Вам буде потрібно посилити раму і обзавестися надійними кріпленнями для безпечного використання свинцево-кислотних акумуляторів для велосипеда.
  • Більш короткий термін служби.
  • Свинцево кислотні акумулятори поставляються з кроком 6V або 12V, що означає, що вам потрібно об'єднувати ці менші батареї послідовно або паралельно, щоб отримати певну напругу і ємність, до яких ви прагнете. Це може бути як перевагою, так і недоліком; це дає вам більше можливостей для налаштування, але вимагає деякої роботи, щоб об'єднати окремі акб в більший блок.

Купити свинцево кислотний акумулятор для електровелосипеда

Купити акумулятор свинцево кислотний для електровелосипеда можна за невисокою ціною в нашому інтернет-магазині Megaenergy. Телефонуйте, і ми надамо вам пораду і допоможемо підібрати потрібний акумулятор для вашого велосипеда.

MegaEnergy - кращий магазин електробайків та комплектуючих в Україні