Дисплеї для електровелосипедів

Показати:
Сортування:
Фільтр
Ціна, грн.

Дисплей LED-900S для електровелосипеда Дисплей LED-900S для електровелосипеда
LED-900S дисплей для електровелосипедаДисплей встановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Перемикання віртуальних передач від 1 до 5Швидкість (в режимі реального часу км/год) Функція круїз-контрольКоефіцієнт системи PAS (ASSI..
720 грн.
Дисплей LCD-4 для електровелосипеда Дисплей LCD-4 для електровелосипеда
LCD-4 дисплей 24-48В для електровелосипедаМініатюрний дисплей для встановлення на кермо велосипеда.Функції дисплею KT LCD-4:Час поїздки (однієї поїздки і загальний час поїздки)Швидкість (швидкість в режимі реального часу (км/год ) та максимальна швид..
1100 грн.
Дисплей LCD-5 для електровелосипеда Дисплей LCD-5 для електровелосипеда
LCD-5 дисплей 36-48В для електровелосипедаДисплей встановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Час поїздки (однієї поїздки (TM) і загальний час поїздки (ТТМ))Швидкість (швидкості в режимі реального часу (км / год або миль / год), м..
1200 грн.
-7%
Дисплей LCD-3 USB для електровелосипеда Дисплей LCD-3 USB для електровелосипеда
LCD-3 дисплей 24-48В для електровелосипедаДисплей встановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Час поїздки (однієї поїздки (TM) і загальний час поїздки (ТТМ))Швидкість (швидкості в режимі реального часу (км / год або миль / год), м..
1920 грн. 1790 грн.
Дисплей LCD-6 USB для електровелосипеда Дисплей LCD-6 USB для електровелосипеда
LCD-6 дисплей для електровелосипедаДисплей встановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Час поїздки (однієї поїздки (TM) і загальний час поїздки (ТТМ))Швидкість (швидкості в режимі реального часу (км / год або миль / год), максимал..
1920 грн.
немає на складі
Дисплей LCD-8S для електровелосипеда Дисплей LCD-8S для електровелосипеда
KT LCD-8H кольоровий дисплей для електровелосипедаДисплей встановлюється в центрі керма велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Час поїздки (однієї поїздки (TM) і загальний час поїздки (ТТМ))Швидкість (швидкості в режимі реального часу (км / год або ..
2496 грн.
немає на складі
Ручка газу 48В з LCD-дисплеєм для електровелосипеда Ручка газу 48В з LCD-дисплеєм для електровелосипеда
Ручка газу 48В з LCD-дисплеєм для електровелосипедаВстановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Час в дорозіШвидкість (км/год або миль/год),Максимальна швидкість і середня швидкістьПробіг добовий і загальний (км або милі)Коефіцієнт..
1637 грн.
Очікується немає на складі
Дисплей LED-890 для електровелосипеда Дисплей LED-890 для електровелосипеда
LED-890 дисплей для електровелосипедаДисплей встановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Перемикання віртуальних передач від 1 до 5Швидкість (в режимі реального часу км/год) Функція круїз-контрольКоефіцієнт системи PAS (ASSIS..
585 грн.
немає на складі
Дисплей LCD-7 для електровелосипеда Дисплей LCD-7 для електровелосипеда
LCD-7 дисплей 36-48В для електровелосипедаДисплей встановлюється на кермо велосипеда.На дисплеї відображатиметься:Час поїздки (однієї поїздки (TM) і загальний час поїздки (ТТМ))Швидкість (швидкості в режимі реального часу (км / год або миль / год), м..
1632 грн.

Дисплей для електровелосипеда

Важлива складова електровелосипеда — дисплей. Він виступає в якості міні-комп'ютера, головна функція якого — контроль параметрів техніки. При цьому гарантувати комфортне пересування на електровелосипеді, зможуть тільки якісні LED та LCD дисплеї для електровелосипеда, широку лінійку яких пропонує на своїх сторінках офіційного сайту, кращий інтернет-магазин електробайків і комплектуючих — MegaEnergy. Компактні цифрові системи брендових виробників оснащені рядом корисних опцій, які стануть найкращим рішенням для комплектації велосипеда з електроприводом.

Функціональні та компактні LED дисплеї

LED-дисплеї, представлені в онлайн-каталозі MegaEnergy, виконані в чорному колірному дизайні. Можуть бути круглого та квадратного виконання. Прилади оснащені кріпленням для керма, яке забезпечить панелі надійну фіксацію. Залежно від моделі, LED дисплей для велосипеда дозволить визначити:

 • швидкість;
 • напругу живлення;
 • рівень заряду акумуляторної батареї,
 • а також ряд інших параметрів.

Мають пятиступінчасту систему PAS, індикатори заряду батареї та корисну опцію автоматичного відключення, в разі зупинки велосипеда та його тривалої бездіяльності.

Цифрові панелі з LCD дисплеєм

На відміну від пристроїв з LED-дисплеями, для моделей з LCD-екранами характерно більш точне визначення даних про системи електробайка. Крім швидкості та пробігу, цифрові міні-панелі можуть відобразити:

 • ємність акумулятору;
 • температуру навколишнього середовища;
 • потужність і код помилки мотора,
 • та ряд інших показників.

Деякі позиції «розумних» пристроїв мають вихід USB для зарядки ваших гаджетів. Функціонал LCD-моніторів не тільки аналізує, а ще й контролює всі технічні показники електробайка в ході пересування. При цьому на пробіг транспорту впливає стан траси, заряд та якість акумулятора.

Розумні міні LED та LCD-системи від MegaEnergy

Кожна модель LED чи LCD-дисплеїв — це якість, підтверджена не тільки гарантією виробників, але й практикою клієнтів інтернет-магазину. Цифровим системам не страшні погодні умови, механічні дії, проте у дощ краще їх все-таки захищати від надмірного потоку води. Матеріал виготовлення корпусу - міцний пластик. Прилади сумісні:

 • з ручкою газу
 • з контролером;
 • з мотор-колесом електробайка.

Функціонал панелей дозволяє налаштувати індивідуальні параметри відображення показників роботи транспортного засобу, та поліпшити його технічні характеристики.

Дисплей для електровелосипеда купити за найкращою ціною можна на сайті інтернет-магазину MegaEnergy.


Акції