Пн.-пт. 10:00 - 18:00
сб. 10:00 - 15:00
нд. - вихідний,
м.Львів, вул.Городоцька 174

Кошик порожній!

Цей розділ знаходиться на стадії наповнення товарами, ми над цим працюємо щодня!


електромобілі

Показати:
Сортування:
Виберіть підкатегорію
електромобілі

Ще донедавна  купити електромобіль в Україні було майже неможливо. Та часи змінюються і ось уже сучасний еко-транспорт можна зустріти на вулицях практично кожного міста. Проте це й не дивно, адже електричний автомобіль - це справжнє спасіння для навколишнього середовища і одночасно величезне задоволення для його власника: жодних неприємних запахів та звуків "ричання" двигуна.

Автомобіль з електричним мотором - практично безшумний, надзвичайно зручний та простий у керуванні і їздити на ньому одне задоволення! Пробіг на одному заряді, завдяки сучасним літієвим акумуляторам для електромобілів, може становити  до 200 км і навіть більше, що дає змогу складати найоптимістичніші прогнози щодо популяризації та продаж електричних автомобілів в Україні вже у найближчі 5-10 років.

Можна й окремо купити мотор, контролер та інші комплектуючі для того, щоб легко переобладнати звичайний автомобіль у електричний. Зробити це можна на нашому сервісі, у м.Львів. Цей варіант дасть змогу суттєво зекономити кошти при переобладнанні звичайного авто в електромобіль.